Bilbin Transport Sp. J.

Nasza flota

Bilbin Transport Sp. J.

Niezbędnym wymogiem przy realizacji zamówień związanych z transportem i spedycją jest posiadanie odpowiedniego zaplecza floty przewozowej.

Dokładamy wszelkich starań, aby wykorzystywane przez nas samochody, zarówno w kwestii stanu technicznego jak i funkcjonalności odzwierciedlały w pełni standard międzynarodowy.

Często i systematycznie inwestujemy w zakup nowych ciągników siodłowych oraz naczep, co skutkuje ciągłym powiększaniem bardzo szerokiej dostępności naszej floty. Na wyposażeniu posiadamy m.in. nowe DAF XF 480 i DAF EUR 6+ oraz naczepy uniwersalne o wymiarach przestrzeni ładunkowej 13,62m x 2,48m x 2,76m.

Wszystkie nasze samochody spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy ochrony środowiska dotyczące produkcji spalin. Ogromny nacisk kładziemy na ciągły monitoring stanu technicznego pojazdów, aby wykluczyć do minimum ewentualność jakiejkolwiek awarii w trakcie transportu. W przypadku stwierdzenia najmniejszej nieprawidłowości, reakcja jest natychmiastowa i zawsze skuteczna, dzięki czemu już od wielu lat możemy cieszyć się zaufaniem i uznaniem wśród naszych klientów.

Posiadamy odpowiednio dobraną, wyposażoną i liczną flotę przewozową, co ma bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo i efektywność realizowanych usług transportowych.

W celu osiągnięcia najwyższego poziomu ochrony przewożonego ładunku, nasze pojazdy zastały wyposażone w systemy GPS oraz GSM gwarantujące możliwość stałej kontroli przez cały czas wykonywania zlecenia. Naszym klientom, poprzez udostępnienie odpowiedniego oprogramowania, dajemy szansę na osobisty monitoring swojej własności w trakcie przewozu na terenie całej Europy i Azji.

Wszystkie pojazdy naszej floty przewozowej, będąc w trasie mają ciągły kontakt z wykwalifikowanym zespołem doświadczonych spedytorów czuwających nad bezpieczeństwem transportu przez całą dobę.