Bilbin Transport Sp. J.

O nas

Bilbin Transport Sp. J.

Skorzystaj z naszych usług! Działamy w trosce o Twój towar.
Transport to nasza pasja!

„Bilbin Transport” istnieje od 1994 roku i została założona przede wszystkim z myślą o zapotrzebowaniu rynku na profesjonalne i rzetelne wykonywanie usług z zakresu spedycji i transportu drogowego. Lokalizacja firmy w północno – wschodnim regionie Polski, graniczącym bezpośrednio z trzema krajami sąsiedzkimi, zapewnia nam od blisko 20 lat niemal idealne położenie do efektywnej realizacji potrzeb naszych klientów.

Otwierając naszą firmę opieraliśmy się na ogromnej wiedzy oraz zdobytym doświadczeniu jednego z naszych wspólników - Tomasza Bilbin , który wcześniej osobiście przez wiele lat działał czynnie na rynku branży transportowej i spedycyjnej.

Podczas dotychczasowej działalności zawsze kierowaliśmy się osiągnięciem jak najwyższej jakości oferowanych usług, czego owocem w chwili obecnej jest perfekcyjne wykonywanie wszystkich powierzonych nam zleceń. Wypracowaliśmy markę, której zaufała prawdziwa rzesza klientów z całej Europy i nie tylko. Od lat z niezwykłą dla branży efektywnością i terminowością realizujemy przewozy towarów od Wielkiej Brytanii po tereny sięgające głęboko w azjatycką część Federacji Rosyjskiej.

Zatrudnieni w firmie ludzie to wyłącznie wykwalifikowani spedytorzy oraz wyselekcjonowani kierowcy z ogromnym bagażem doświadczenia w branży. Taki dobór dyspozycyjnej kadry daje naszym klientom pewność, że ich towar jest całkowicie bezpieczny na trasach międzynarodowych. Dla nas jak i naszych pracowników praca jest przede wszystkim pasją, dlatego każde zlecenie jest realizowane z ogromną energią i determinacją. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, lecz zawsze z pełną mobilizacją do osiągnięcia zamierzonego celu i satysfakcji z wykonania danego zlecenia.

To, co wyróżnia naszą ofertę spośród innych firm z branży, jest jednocześnie naszym największym atutem. Otóż, oprócz spełniania oczywistych wymagań technicznych i administracyjnych związanych z transportem krajowym oraz międzynarodowym oferujemy klientom wykonanie każdego zlecenia w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie zleceniodawców przy jednoczesnym uwzględnieniu doświadczenia i pomysłowości naszych pracowników. Zapewniamy doskonały kontakt ze spedytorami od samego początku przewozu towaru, aż po miejsce docelowe, gwarantując jednocześnie maksimum bezpieczeństwa transportu.